ERGO TRADING CZ s.r.o.

Sanační práce

Sanační a stavební firma s pobočkami v Letech u Dobřichovic a Sedlečku u Soběslavě působící po celé České republice.

ERGO TRADING CZ S.R.O.

Potřebujete poradit, jak postupovat při odstraňování škod po požáru? Jsme tu pro Vás. Zákazníkům šetříme náklady i čas.

Jste-li vlastníky rodinného domu, bytové jednotky, či firmy a pokud Vaši nemovitost zasáhl požár, nacházíte se ve velmi nepříjemné situaci. Stavební konstrukci i vybavení objektu totiž při požáru znehodnocuje nejen samotný oheň, ale také kouř a saze.

Naše firma zajišťuje kompletní spektrum činností a stavebních řemesel, která jsou nezbytná pro uvedení Vašeho objektu do původního stavu. Díky tomu jsme schopni provést veškeré sanační a stavební práce na klíč vlastními silami bez výrazného využití subdodavatelů a oproti konkurenci tím celou realizaci výrazně zlevňujeme a činíme jí efektivnější. Zároveň tak i opravíme Vaše bydlení mnohem rychleji, než kdybyste si vše zařizovali sami a s každým dodavatelem zvlášť.

Náš tým tvoří řada kvalifikovaných pracovníků s letitými zkušenostmi, a to jak v oblasti technické, tak řídící.

Samotná likvidace škod způsobených ohněm zahrnuje dekontaminaci prostředí, odstranění zničených částí, chemické čištění a následné obnovení objektu do stavu před požárem. Čím dříve se zahájí tyto odborné práce, tím více se minimalizují škody. Ihned po demontážích prací a vyčištění prostor začínáme provádět veškeré řemeslné práce. Na zachraňovací práce jsme vždy schopní nastoupit do 24 hodin, a to včetně svátků a víkendů.

Pokud máte svou nemovitost pojištěnou, odstranění škod je možné pokrýt pojistným plněním. S komunikací a vyřízením pojistné události Vám rádi pomůžeme a společně dovedeme událost do úspěšného konce. Vždy dodržujeme postupy dohodnuté s jednotlivými pojišťovnami, a pokud máte správně nastavenou pojistnou smlouvu, máte jistotu, že námi provedené práce budou vždy hrazeny v plné výši pojišťovnou.

Co zajišťujeme a postup

  • Pomůžeme s nahlášením pojistné události
  • Provedeme analýzu škod a vytvoříme cenovou nabídku pro pojišťovnu
  • Účast při prohlídce objektu mobilním technikem nebo likvidátorem
  • Při prohlídce projednáme s technikem nebo likvidátorem cenovou nabídku a vždy najdeme takové řešení, aby Vás to nestálo nic navíc
  • Jednání s likvidátorem pojišťovny a zajištění bezproblémové výplaty pojistného plnění
  • Uvedení nemovitosti do původního stavu
  • V případě zájmu o naše služby, či případných dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat
V případě zájmu o naše služby, či případných dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat
 
 
 

Profesionální sanace zplodin hoření a následné opravy po požáru-
Odolena Voda

ERGO TRADING CZ S.R.O.

Kontakujte nás nyní!